Vážení zákazníci, dopravci jsou pod obrovským tlakem, prosím počítejte s tím, že doba dodání může být teď před Vánoci delší, než obvykle. Děkujeme za trpělivost.

Geloren Dog (90 ks)

Kloubní výživa pro psy - žvýkací želatinové tablety s vysokým obsahem pěti účinných látek, ověřenou účinností a skvělou chutí.

Můžeme doručit do:
8.12.2020
Skladem
529 Kč
Kategorie: Pro psy a kočky
Záruka: 1 rok
18 kg pes/den: 11,8 Kč
28 kg pes/den: 17,6 Kč
geloren dog pro psy
Pro psy

Gelorendog je určen pro komplexní ochranu a regeneraci kloubů, vazů a šlach. Obsahuje 5 účinných látek v maximální koncentraci. Je v unikátní formě želatinových tablet s příchutí uzené šunky, což zaručuje vysokou atraktivitu pro psy, snadné dávkování a jednoduché užívání. Gelorendog je na rozdíl od klasických prášků nebo tablet možné užívat i jako odměnu nebo cvičební pomůcku. Geloren neobsahuje cukr a lze ho užívat po neomezenou dobu.

Hlavní účinnou látkou Gelorenudog je Nutrihyl®, speciálně upravená kyselina hyaluronová určená pro výživu kloubů potravinovými doplňky. Protože Geloren obsahuje Nutrihyl® v největší koncentraci na českém trhu, nemusí obsahovat látku MSM. Kyselina hyaluronová má totiž stejné účinky jako MSM, ale navíc ještě lubrikuje a promazává kloub, tlumí nárazy a zastavuje degradaci chrupavky.

Obsah účinných látek

geloren-dog-slozeni-N-acetyl

Balení obsahuje 90 gelových tablet a vystačí na tříměsíční kúru pro psa do deseti kilogramů. Doporučená doba užívání jsou 2-3 měsíce s následnou 2 měsíční pauzou, toto užívání se opakuje 3x ročně.

Dávkování Gelorendog

Geloren-dog-davkovani

Kloubní problémy psů se často podceňují a neřeší se. Pro efektivní léčbu je potřeba, aby majitel zvíře pozoroval a v případě potíží je začal řešit včas.

Geloren je vhodný pro:

  • psy s predispozicí ke kloubním problémům
  • sportující, služební a nadměrně namáhané psy
  • psy s kloubními problémy
  • velká a rychle rostoucí plemena
  • psy po operaci a při rekonvalescenci
  • staré a obézní psy

Účinnost přípravku Geloren dog byla ověřena ve dvou nezávislých studiích veterinárními lékaři. První studie probíhala na 19, druhá na 25 psech. Po 2 měsíčním užívání Gelorenu se zlepšila hybnost v první studii u 79 % psů, ve druhé studii došlo ke zlepšení u 87 % psů. Ze studií dále vyplynulo, že Geloren má velmi rychlý nástup účinku - první zlepšení se projevilo již po 14 dnech užívání.

geloren proti kulhani

Geloren Dog

5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
RD Avatar autora | 20.8.2020
opravdu funguje, předtím jsem psovi aplikoval granule pro koně a moc to nefungovalo.
5
JS Avatar autora | 27.7.2020
S produktem Geloren dog jsem velmi spokojen a zároveň i se službou dodání produtku. Služba je to výborná a vřele doporučuji Děkuji za službu Jiří Schimana
5
Avatar autora | 6.6.2020
+ Pomohl našemu pejskovi

5
Avatar autora | 3.12.2019
Zdravý pamlsek. Účinek snad bude také, ale zatím to má pesan jako prevenci.