Vážení zákazníci, dopravci jsou pod obrovským tlakem, prosím počítejte s tím, že doba dodání může být teď před Vánoci delší, než obvykle. Děkujeme za trpělivost.

Dentaren gel na dásně 22g

Gel na hojení dásní a prevenci infekce v dutině ústní u psů a koček. Předchází rozvoji infekce po poranění a po veterinárních zákrocích.

Můžeme doručit do:
8.12.2020
Skladem
238 Kč
Kategorie: Péče o psí zuby
Contipro dentaren pro hojení po strhání zubního kamene
Pro psy

Gel Dentaren podporuje hojení v ústní dutině psů a koček. Ideální doplněk léčby drobných poranění tlamy zvířat, včetně ošetření po stržení zubního kamene nebo trhání zubů.

JAK DENTAREN POMÁHÁ?

Dentaren gel po aplikaci vytvoří ochranný film, který v ráně udržuje aktivní látky a urychluje hojení. Současně zamezuje rozvoji mikrobiální infekce. Film také brání bolestivému dráždění a zvíře se tak může bez bolesti nažrat, nebo vyspat.

Kyselina hyaluronová pomáhá hojení, antibakteriální oktenidin brání infekci. 

KDY DENTAREN POMÁHÁ

  • po chirurgickém zákroku (vytržení zubu, odstranění zubního kamene...)
  • při drobném poranění v tlamě (žvýkání ostrých předmětů..)
  • při pokousání a popáleninách

JAK APLIKOVAT DENTAREN?

Dentaren naneste na prst a aplikujte přímo na poraněné dásně psa nebo kočky v tenké vrstvě. Gel aplikujte na ránu 2x - 3x denně do úplného zhojení. Stravu je v případě častější aplikace gelu vhodné doplnit probiotiky a prebiotiky.

ÚČINNÉ LÁTKY

kyselina hayluronová - vytváří gelovou formu, která ulpí v místě poranění a svými unikátními vlastnostmi zajišťuje vhodné prostředí pro hojení rány.

oktenidin - působí jako antiseptikum proti veškeré mikrobiální infekci, pro psy je zcela netoxický, má rychlý nástup účinku i při velmi nízké koncentraci.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: