Dentaren gel na dásně 22g

Gel na hojení dásní a prevenci infekce v dutině ústní u psů a koček. Předchází rozvoji infekce po poranění a po veterinárních zákrocích.

Můžeme doručit do:
27.10.2021
Skladem
238 Kč
Gel Contipro Dentaren na hojení dásní
Pro psy

Gel Dentaren podporuje hojení v ústní dutině psů a koček. Ideální doplněk léčby drobných poranění tlamy zvířat, včetně ošetření po stržení zubního kamene nebo trhání zubů.

JAK DENTAREN POMÁHÁ?

Dentaren gel po aplikaci vytvoří ochranný film, který v ráně udržuje aktivní látky a urychluje hojení. Současně zamezuje rozvoji mikrobiální infekce. Film také brání bolestivému dráždění a zvíře se tak může bez bolesti nažrat, nebo vyspat.

Kyselina hyaluronová pomáhá hojení, antibakteriální oktenidin brání infekci. 

KDY DENTAREN POMÁHÁ

  • po chirurgickém zákroku (vytržení zubu, odstranění zubního kamene...)
  • při drobném poranění v tlamě (žvýkání ostrých předmětů..)
  • při pokousání a popáleninách

JAK APLIKOVAT DENTAREN?

Dentaren naneste na prst a aplikujte přímo na poraněné dásně psa nebo kočky v tenké vrstvě. Gel aplikujte na ránu 2x - 3x denně do úplného zhojení. Stravu je v případě častější aplikace gelu vhodné doplnit probiotiky a prebiotiky.

ÚČINNÉ LÁTKY

kyselina hayluronová - vytváří gelovou formu, která ulpí v místě poranění a svými unikátními vlastnostmi zajišťuje vhodné prostředí pro hojení rány.

oktenidin - působí jako antiseptikum proti veškeré mikrobiální infekci, pro psy je zcela netoxický, má rychlý nástup účinku i při velmi nízké koncentraci.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
PM Avatar autora | 31.12.2020
Super a české ????????